czwartek, 24 lutego 2011

Wyróżnienie

Ponownie mój blog został wyróżniony, co oczywiście jest dla mnie pochwałą i radością, której nie umiem wytłumaczyć- DZIĘKUJĘ ASIU :)
Oczywiście blogi Asi sama każdorazowo odwiedzam i zaczytują się w wartościowe wskazówki i ciekawe informacje :)

 W związku z czym zamierzam troszkę zmodyfikować zasady wyróżniania i zamiast wymieniać kolejne blogi polecę Wam:


Bielszy odcień bieli - blog, który pokazuje, że białe wnętrza wcale nie muszą być nudne, że biel jest piękna w swojej prostocie, klasyce i uniwersalności- pod wpływem tego bloga planuję swój ogród zimowy urządzić w bieli z dodatkiem jakiejś pasteli....

Wyjątkowe wnętrze - które z każdym zdjęciem zaprasza do środka na chwilę zapomnienia i inspiracji- Asia ma nadzwyczajną zdolność do wyszukiwania ciekawych niuansów na zdjęciach wnętrzarskim- dla mnie miejsce magiczne :)

Wykłady z historii sztuki - blog pobudzający do poszukiwań nie tylko inspiracji wnętrzarskich ale przede wszystkim do zbudowania pewnej wiedzy merytorycznej na temat sztuki.

Wszystkie trzy bogi gorąco Wam polecam- Asia jest świetna!!! I raz jeszcze dziękuję :)

2 komentarze:

  1. Ewwelinko, Twój blog zawsze jest nam bliski i uwielbiamy tu zaglądać, dlatego też chciałybyśmy podarować Ci wyróżnienie:)
    Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nas:)

    http://designnastole.blogspot.com/2011/02/wyroznienie.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Puk Puk, co słychać :)) Ojoj...chyba jestem czerwona jak burak po przeczytaiu tak wspaniałych słów o moich blogach. Jestem tym powalona :) Bo ja bym sie nie spodziewała zupełnie ze te moje blogi się mogą tak podobać :)) Ewelinko jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuję za wyróżnienie :) i czekam na kolejne zdjęcia z Twoich wnętrzarskich przygód. Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń