czwartek, 30 grudnia 2010

Poświąteczne WOW!!!

Witam po świętach :)
Wprawdzie nie mogę powiedzieć, że "więcej mnie" się z Wami wita (co zwykle by mnie cieszyło, zważywszy na fakt, iż po świętach rokrocznie czuje się jak wielki balon- niby wielki ale wciąż niewystarczająco napełniony i wręcz wymiatam lodówkę), ale mimo, że nie przytyłam wcale jakoś mnie to nie cieszy.. W drugi dzień świąt dopadła mnie grypa żołądkowo- jelitowa... Koszmar...
Miedzy innymi dlatego piszę dopiero dziś...
Dla pociechy wciąż nie przestaję myśleć o moim kochanym Mikołaju, który spełnił moje marzenie- podarował mi kurs nurkowania !!!!!
Zaczynam od lutego :) Problem jedynie w tym, że do tego czasu muszę się wreszcie nauczyć pożądnie pływać, tak by móc przepłynąć wiecej niż moje standardowe 3 metry, bez dotykania dna.. Troszkę mi wstyd, bo 2 lata temu na wakacjach nurkowałam na 30 metrów i byłam bardzo chwalona za spokój i swego rodzaju profesjonalizm przez instruktora-opiekuna nurkujacego ze mną. No ale- do odważnych świat należy- prawda? :)

Tymczasem wczoraj zamówiliśmy krzesła - wreszcie!  Udało nam się tym samym kupić je ponad 50% taniej niż identyczne w sklepach, których cena powyżej 700zł za sztukę kazała nam odkładać zakup w nieskończoność. Błogosławione Allegro :)
Cena 340zł za sztukę (wyższa, ponieważ poprosiłam o zmianę tkaniny obiciowej ze sztucznego zamszu na aksamit- oryginalnie 320zł!!!)
Kombinacja jaka wybrałam to:
Taki kształt siedziska

Takie nóżki (tylko w kolorze jak na poprzednim zdjęciu)

Tapicerka w kolorze nr 14
Zdjęcia z aukcji, na której kupiłam cudeńka

Miałam dylemat czy nie wybrać czarnych krzeseł, ale bałam się, że będzie za ciemno w tym i tak już dość ciemnym pomieszczeniu..... Czas realizacji - miesiąc, ale możliwe, że będą szybciej :)
Wzięlismy 4 sztuki na dłuższe boki stołu, ale zdaję sobie sprawę, że to trochę mało, więc chcemy dwa krzesła transparentne typu Ghost- tak żeby wizualnie nie rzucały się w oczy.. Jednocześnie byłyby fajnym eklektycznym zestawieniem ze stołem- mocno ociosanym :)


Nie wiem tylko czy nie sa już troche banalne, bo są już właściwie wszędzie ... O nich w nastepnym poście ...
Doradźcie :)

2 komentarze:

  1. Nianinkuś piękne te krzesła! W ogóle bardzo fajny blog :) szczęśliwego Nowego Roku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Asieńko :):) Tobie również wszystkiego naj :)

    OdpowiedzUsuń